sproščanje in zdravljenje ob morju

Če želiš nekaj dni počitka ali sprostitve ob morski obali, vendar ne v gužvi, bolj v zeleni naravi, kjer ti je vse blizu – kolesarjenje, obisk solin, masaže, sproščujoče tehnike in plavanje – si na pravi poti. V bližini so tudi trgovine za nakup najnujnejšega. Peš se lahko sprehodiš med oljkami in pogledaš oblikovalske sposobnosti v forma vivi.
Lokacija je blizu hrvaške meje, tako, da se lahko kak dan podaš tudi v Savudrijo ali Umag ( s kolesom ali avtom). Blizu je tudi Italija – če želiš doživeti nekaj drugega.
Na mail ti pošljem še več fotografij in točno lokacijo.
Možnost bivanja 1-2. 4-5 oseb.
Cene so ugodne – zato si termin rezerviraj čim prej.

Po dogovoru je možno tudi celostno bioenergijsko delovanje, sproščanje, meditacija…

Več info in rezervacije na: salviaguesthouse@gmail.com

 

Komentarji so zaprti.